środa, 12 stycznia 2011

WRC 2010

Rajdowe mistrzostwa świata WRC 2010


Autorem artykułu jest Paweł PaabsonRajdy samochodowe to niewątpliwie sport dla  ludzi o mocnych nerwach. O czasach na torach, często decydują nie tylko zdolności manualne kierowców, ale także umiejętność zachowania zimnej krwi w sytuacji zwiększonego napięcia.

Ostatnimi laty szczególnym uznaniem wśród  fanów samochodowych zmagań cieszy się WRC, nie bez powodu, ponieważ jest to najwyższa i zarazem najbardziej prestiżowa kategoria.

Producenci gier komputerowych, a w szczególności włoskie studio Milestone,  doceniają zainteresowanie tym sportem, tworząc co roku, w porozumieniu z FIA (Międzynarodową Federacją Samochodową) nowe odsłony symulatorów rajdów samochodowych. Codzienne statystyki Ilości  pobrań wersji demo WRC 2010 pokazują, że zainteresowanie tematem jest naprawdę ogromne.

Demo gry WRC 2010 udostępnione przez producenta daje nam możliwość przetestowania gry przed jej ewentualnym zakupem, warto więc to zrobić, aby później nie żałować straty, ciężko zarobionych pieniędzy.  Cena gry jest dość wysoka, bo wacha się w granicach 120 zł. Moim zdaniem warto, zważając szczególnie na fakt iż WRC 2010 ma wykupioną oficjalną licencję Międzynarodowej Federacji Samochodowej, dzięki czemu mamy do dyspozycji nie tylko prawdziwych kierowców ale także ich pilotów, zespoły fabryczne a także wszystkie imprezy z rajdowego kalendarza.

Pełna wersja gry oferuje nam 13 torów, w 13 różnych lokacjach: Nowej Zelandii, Japonii , Hiszpanii , Szwecji, Meksyku, Jordanii, Portugalii, Bułgarii, Finlandii, Niemczech , Turcji,  Francji oraz Wielkiej Brytanii. Twórcy gry postarali się także o wzbogacenie zabawy trybem multiplayer, który umożliwia dodatkową zabawę w sieci. Demo gry WRC 2010 daje nam możliwość przetestowania gry jedynie na dwóch trasach.

---

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz