sobota, 15 stycznia 2011

Polecane gry internetowe
Blood Wars –Gra w której wcielasz się w wampiry tworząć własne miasteczko w którym można rozbudować ładne krwawe miastesteczko w grze walczysz z innymi przeciwnikami jak i też chodzisz na różne poziomowe trzy wyprawy oczywiście są do wykonania pewne zadania. Na samym początku będzie cię prowadził samouczek a gra ma także ciekawy wstęp

W roku 2012 wybuchła III Wojna Światowa. Użyte środki masowego zniszczenia spowodowały, że populacja Ziemi spadła dziesięciokrotnie. Jednak cywilizacja przetrwała, a rozwój technologii i biotechnologii zaowocował wynalezieniem wielu pożytecznych oraz kilku śmiercionośnych urządzeń.
W roku 2019 jedna z lokalnych frakcji użyła nowego nano-wirusa do wyeliminowania konkurencji. W założeniu twór miał zniszczyć wybraną grupę ludzi o wskazanych cechach genetycznych i jak zwykle wszystko wyglądało idealnie... w założeniach.
W przeciągu 24h populacja Ziemi spadła poniżej 100 milionów.
Większość z zaatakowanych przez wirus umierała natychmiast, inni konali w męczarniach, jeszcze inni... zostali przemienieni przez nano-roboty w bezmyślne, krwiożercze bestie, których jedynym celem stało się zabijanie.
Nikt nie przypuszczał, że najgorszy pasożyt rodzaju ludzkiego stanie się jego zbawieniem.
Wampiry uzależnione od ludzkiej krwi, w obliczu własnej zagłady zjednoczyły swe pokrętne umysły w pierwszym i ostatnim wspólnym wysiłku powstrzymania armii małych morderców.
W wyniku wampirzych działań powstały strefy później nazwane miastami, w których można było żyć bez obawy przed nano-wirusem.
Poza ochronną barierą mocy znajdują się pustkowia, miejsce gdzie nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby spędzić godziny, nie wspominając o poszukiwaniu zaginionej wiedzy, wiedzy która może kiedyś pozwolić nam odzyskać Ziemię.
Ale kto twierdzi, że jesteś przy zdrowych zmysłach - trzeba być szalonym, by codziennie pić krew na śniadanie, obiad i kolację...
Stań się jednym z nich, stań się bestią walczącą o władzę i przetrwanie w Mieście. Mieście jakiego nikt nigdy wcześniej nie widział.
Grę bardzo polecam do świetnej zabawy

Fotball team-Gra w której wcielasz się nie jak zawsze w menedżera ale w piłkarza każdy może stworzyć własny klub jak i dołączyć. W grze można trenować na różne sposoby. Postać może zostać odziana w  różne stroje największym powodzeniem odznacza się to że są także reprezentacje

Grepolis- Gra o starożytnej grecji  wcielasz się w postać mająca na początku tylko pierwszy poziom senatu a jak już się rozkręci miasto to zaczynasz atakować inne miasta i także możesz je podbijać

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz